Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Sieburczyn – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

120 000 zł4 700 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Sieburczynie gmina Wizna w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Działka znajduje się na wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 700 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Jeżewo Stare

Jeżewo Stare(Sieburczyn + 25 km)

150 000 zł9 636 m² 15,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Jeżewo Stare w gminie Tykocin. Powierzchnia to 9636 m2 a wymiary 80x112x83x142 Grunty stanowią ziemie klasy: riva 363 m2 rivb 3181 m2 rv.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Jeziorko

Jeziorko(Sieburczyn + 16 km)

150 500 zł3 010 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow.3010m2. Działka położona wśród zabudowy siedliskowej. Wraz z działką nabywa się udział.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Siemień Nadrzeczny

Siemień Nadrzeczny(Sieburczyn + 17 km)

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Siemieniu Nadrzecznym o powierzchni 1500m2. Miejscowość Siemień Nadrzeczny położona jest w odległości około 7 kilometrów od miasta Łomża nad rzeką Narew.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Wygoda(Sieburczyn + 22 km)

200 000 zł7 479 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7479 m , położoną w miejscowości Wygoda, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Łomży. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Budy-Mikołajka(Sieburczyn + 17 km)

75 000 zł903 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kisielnica

Kisielnica(Sieburczyn + 19 km)

4 500 000 zł20 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni aż 20 000 m , położona w miejscowości Kisielnica, zaledwie kilka minut od Łomży. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Łomżyca,Łomża(Sieburczyn + 22 km)

205 000 zł1 349 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż: dz. nr 22893/26 o pow. 1349 m2 Łomża Działka położona jest na terenie województwa podlaskiego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Łomżyńska

Jedwabne(Sieburczyn + 12 km)

900 000 zł10 200 m² 88,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Północ Łomża zaprasza! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, inwestycję handlowo-usługową lub działalność przemysłową? Ta działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Nowa

Jeziorko(Sieburczyn + 16 km)

71 640 zł796 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 796 m2 (nr działki 386/12). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kręta

Podgórze(Sieburczyn + 20 km)

209 000 zł2 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka oznaczona numerem 341/2 położona w miejscowości Podgórze gmina Łomża w odległości około 10 km od Centrum Łomży (dojazd samochodem do Centrum Łomży - około 15.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij